Expertiz Hizmetleri

Ücretsiz Expertiz Hizmetleri

Eşya taşımacılığı yapılırken kişiler genel olarak çalışacak oldukları firmalara eşyalarını sigortalatmak isterler. Pahalı eşyalar için bu durum daha çok geçerli olur. Bu sayede daha güvenli bir nakliyat hizmeti de ortaya çıkmış olacaktır. Eşyaların herhangi bir zarar görmesi durumunda kişiler bunları karşılamak zorunda olmaz ve sigortalı olan eşyalar firma tarafından karşılanır. Ancak eşyaların değerinin doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Bu durumda kişiler mağdur duruma düşmezler ve zarar gören eşyaların tam olarak değerlerini alabilirler. Firmamız sigortalı eşyalar için ücretsiz expertiz hizmeti sunan bir adrestir. Bu hizmet için fazladan bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bizimle çalışarak her açıdan karlı çıkabilir ve uygun fiyatlara taşımacılık gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz expertiz hizmeti çok sayıda müşterinin yararlanmış olduğu bir seçenektir. Eğer taşıma sırasında eşyalar zarar görürse, konuda uzman olan kişi gelerek expertiz çalışmalarını başlatır. Eşyalar üzerinde gerekli olan inceleme yapıldıktan sonra rapor hazırlanır. Hazırlanan raporda sigorta şirketine sunulur ve şirket eşyaların değeri kadar ödeme yapmak ile yükümlüdür. Böylece sizin de cebinizden ekstra ücretler çıkmaz, yeniden eşya almak için harcama yapmak durumunda kalmazsınız. Çalışma uzmanlar tarafından gerçekleştirildiği için çeşitli hataların meydana gelmesi de söz konusu değildir.

Yıllardan beri nakliyat firması olarak hizmet veren Balgat Nakliyat, ücretsiz expertiz işlemlerinde de gerekli tecrübeye sahiptir. Firmamızla çalışarak bu tip ayrıcalıkları elde edebilirsiniz.