Balgat Taşımacılık

Taşınma işleminde nakliye firması ararken en çok yapılan hatalardan biri de ilk bulunan firmayı çağırmaktır. İnsanları bunu yapmaya genelde, nasılsa hepsi aynıdır düşüncesi iter. Fakat bu büyük bir yanılgıdır, çünkü hepsi aynı değildir.

Kaliteden ve güvenilirlikten uzak olan bir firmaya denk gelmeniz halinde eşyalarınız zarar görebilir, kaybolabilir, zararınız karşılanmayabilir. Bu duruma maruz kalmamak için merkezi Ankara’da olan Balgat taşımacılık farkından yararlanabilirsiniz.

            Balgat taşımacılık yıllardır verdiği hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Verdiği hizmetler arasına evden eve nakliyat, büro-iş yeri taşımacılığı, piyano vs. taşımak gibi hizmetler bulunmaktadır. Verilen hizmet şehir içi olduğu gibi şehir dışı da olabilmektedir.

Nakliye esnasında son teknoloji ile düzenlenmiş olan araçlarımız kullanılır. Asansör nakliye ile artık adreslerin hangi katta olduğu hiç sorun değildir. Araçların geniş iç hacmi ve sallanmayan yapısı ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez.

Balgat taşımacılık fırsatından yararlanmanız halinde büyük bir ilgi ile karşılaşırsınız. Firma çalışanlarımız yılların verdiği beceriklilik ile eşyalarınızı özenli bir şekilde ambalajlar. Ambalajlanan eşyalar yeni adrese taşınır.

Bunun yanı sıra dilerseniz firmamızın Balgat taşımacılık seçeneği ile eşyalarınız depolarımıza da taşınabilir. Buralarda eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir.

Firmamız Balgat taşımacılık kolu ile yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınıza taşıma esnasında bir zarar gelmesi halinde, taşınma öncesinde listelenen eşyalara bakılır ve sigorta zararınızı karşılar. Böylece mağduriyet önlenmiş olur.