Balgat Nakliyat

 Taşınmaya karar vermek, istenildiği gibi, bütçeye uygun bir ev bulmak oldukça zordur. Fakat evi bulduktan sonra taşıma işlemini yapmak çok daha zordur.

Ev taşıyanların eşyaları taşıma mevzusunda akıllarına ilk gelen yakın çevrelerinden yardım almaktır ama bu yardım genelde istenilen sonucu vermez. Bu yardım sonucu eşyalar mutlaka zarar görür.

Balgat Nakliyat ile bu duruma maruz kalmanıza gerek kalmaz. Nakliye firmamız depolamadan ambalajlamaya kadar pek çok konuda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ve bu hizmet esnasında eşyalarınıza kesinlikle hiçbir zarar gelmez.

kolitaşımacılığı   balgatnakliyat   balgat nakliyat   balgatnakliye

Ankara Balgat semtinde bulunan Balgat Nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, piyano taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık vs. pek çok konuda hizmet vermektedir.

Balgat Nakliyat firmamızı aradığınızda öncelikle adresinize gelerek eşya tespiti yapılır. Eşyalara bir zarar gelmesi halinde, eşya sahibinin mağdur olmaması için sigorta işlemi yapılır. Fiyat konusunda konuşulur ve böylece yine müşteri mağduriyetinin engellenmesi sağlanır. Anlaşıldığı takdirde, elemanlar tekrar adrese gelir. Bir kısım eleman demonte işlemini yapar. Diğer kısım ise ambalajlama işlemini yapar.

Adresinize gelerek ambalajlama işlemini yapan Balgat Nakliyat çalışanları aynı hassasiyet ile eşyalarınızı araca yükler. Bu esnada eşyalara hiçbir zarar gelmesin diye gerekli hassasiyet gösterilir.

Balgat Nakliyat ile eşyaların taşınacağı evin kaçıncı katta olduğunun da bir önemi yoktur. Asansör nakliye seçeneği ile eşyalar kısa sürede istenilen kata taşınır.